Please follow & like us :)

Špeciálne válce

Atypicke hydraulické válce - špeciálne.

Firma Hydrauli SK s.r.o. vyrába hydraulické valce – priamočiare hydromotory nielen podľa špecifikácie z výrobného katalógu.

Sme schopní dodať atypický hydraulický valec podľa vašej výrobnej dokumentácie, alebo konštrukčné výkresy po konzultácii s Vami sami spracujeme. Pokiaľ nemáte dokumentáciu pre hydraulický valec ktorý hľadáte alebo máte poškodený hydraulický valec a neviete ako ďalej aj v tommto smere vám vieme pomôcť. Realizujeme tiež výrobu podľa vzoru starého valca. Stačí ak nám starý hzdraulický valec zašlete a my Vam ho po doručení skontrolujeme a pokiaľ to bude cenovo dostupné aj opravíme. Ak sa daný valec blíži k cene nového budeme vas kontaktovať aby sme následne prekonzultovali ďalší postup.

Mnoho z vás nemá ako zaslať valec k nám aj v tomto vám vieme pomocť stačí zavolať alebo napísať na náš email a my vám vieme po dohode zaslať zbernú službu ktorá daný valec u vás vyzdvihne a doručí k nám. Stačí ak valec zabalíte tak aby z neho nevytekali prevádzkové kvapaliny počas doby prepravy.

Pre viac informácií prípadne ak máte záujem o cenovú ponuku nás prosím kontaktujte na hydrauli@hydraulisk.sk alebo použite kontaktný formulár.