Please follow & like us :)

Náhradné diely valcov

Opravy hydrauliky a ich komponenty

Opravujete si hydraulický valec a potrebujete novú hydraulickú trubku, chromovú tyč alebo iný diel? Určite vám s tým vieme pomôcť. Prevádzame opravy všetkých hydraulických valcov bez ohľadu na to či bol valec vyrobený u nás alebo nie. Pokiaľ je hydraulický valec už po svojej životnosti alebo jeho poškodenie je tak závažné že oprava valca presahuje cenu nového? V tom prípade zákaznikovi ponúkneme nový hydraulický valec za primeranú cenu.

Ak si prevádzate opravu valca vo vlastnej réžií vždy sa snažíme zákaznikovi poradiť tak ako je možné. Je treba mať na pamati že pokiaľ ste takúto opravu nerobili je potreba postupovať velmi opatrne pri demontáži kedže každý výrobca valcov používa iný typ poistenia či už lepením alebo zavrtávaním a práve v týchto prípadoch to veľa krát ľudia podcenia poškodia čo sa dá a keď už je neskoro prídu k nám do servisu aby sme to dokončili a práve v takýchto prípadoch sa následne na zkomplikovanu prácu zbytočne cena opravy navyšuje no v horšom prípade sa stane valec nerozoberateľný a je nutné vyrábať nový.

Pokiaľ sa vám však podarí valec úspešne rozobrať a máte poškodený nejaký dielec vieme vám vyrobiť nový podľa starého dielca prípadne vám zadovážiť nový za primeranú cenu. V každom prípade nás neváhajte kontaktovať.

         Kontaktujte nás radi Vám poradíme ako na to.